Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Бармалей та Айболить в Киеве

Бармалей та Айболить

Киев, 30 октября 2011 г, 15:00
Киевский муниципальный академический театр оперы и балета для детей и юношества Киевский муниципальный академический театр оперы и балета для детей и юношества
ул. Межигорская, 2
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
  Ю.Шевченко  БАРМАЛЕЙ ТА АЙБОЛИТЬ Балет на 2 діїЛібрето О.Баклана та В.Литвинова за мотивами творів К.ЧуковськогоЗнайомі з дитинства персонажі улюблених казок Чуковського – добрий лікар Айболить та лихий розбійник Бармалей ожили у новому балеті, створеному для нашого театру відомим українським композитором Юрієм Шевченком.Та чи можемо ми уявити лихого розбійника Бармалея сентиментальним мрійником, що доглядає за квітами і виконує всі забаганки своєї вередливої донечки Бармалюні? Ні?Так поспішайте ж на прем’єру вистави «Бармалей та Айболить», де на вас чекає зустріч із цікавими та захоплюючими пригодами знайомих та незнайомих героїв, створених нестримною фантазією постановників: диригента Олексія Баклана, балетмейстера Віктора Литвинова та художниці Наталі Кучері.Прем’єра вистави відбулася 14 травня 2011

Заказать и купить билеты на Бармалей та Айболить можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Бармалей та Айболить в Киеве состоится 30 октября 2011 г, 15:00, Киевский муниципальный академический театр оперы и балета для детей и юношества.


 
Ю.Шевченко
 
БАРМАЛЕЙ ТА АЙБОЛИТЬ

Балет на 2 дії

Лібрето О.Баклана та В.Литвинова за мотивами творів К.Чуковського

Знайомі з дитинства персонажі улюблених казок Чуковського – добрий лікар Айболить та лихий розбійник Бармалей ожили у новому балеті, створеному для нашого театру відомим українським композитором Юрієм Шевченком.

Та чи можемо ми уявити лихого розбійника Бармалея сентиментальним мрійником, що доглядає за квітами і виконує всі забаганки своєї вередливої донечки Бармалюні? Ні?

Так поспішайте ж на прем’єру вистави «Бармалей та Айболить», де на вас чекає зустріч із цікавими та захоплюючими пригодами знайомих та незнайомих героїв, створених нестримною фантазією постановників: диригента Олексія Баклана, балетмейстера Віктора Литвинова та художниці Наталі Кучері.

Прем’єра вистави відбулася 14 травня 2011
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber