Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
семинар Speaking Cooking в Киеве

Speaking Cooking

Киев, 17 февраля 2018 г, 13:00
Дом Мастер Класс Дом Мастер Класс
ул. Б. Хмельницького, 57Б
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Кулінарно-розмовний клуб для дітей та дорослих “Speaking Cooking”. Для кого: - Для тих, хто в пошуках хобі, але кому екстремальні види розваг, як то стрибки з парашутом та дайвінг не до смаку- Для батьків, які мріють про спільний, корисний та цікавий вільний час разом з дитиною- Для любителів смачно поїсти- Для дітей та дорослих, що хотіли б поновити англійську- Для фанатів Джиммі Олівера Кулінарія Що таке «Toad in the hole» (Жаба в дірці) та "Bubble and squeak" (Булькання і пищання), що правильніше – спочатку наливати молоко, а потім чай, чи навпаки і яка різниця між високим та низьким чаюванням, маленькі та великі таємниці здорової їжі та простої кухні відомого англійського кухаря та ресторатора Джиммі Олівера. Робимо та наостанок все це з’їдаємо, насолоджуючись фрешем, або бокалом вина, як подарунком від Master Friends Cafe. Англійська Як ви вважаєте: чи запям’ятаєте ви слово, якщо його побачити, доторкнутися до нього, та ще й спробувати на смак? Впевнені, що так! Веселі кулінарні казки , які ми будемо вигадувати, розмальовки та кросворди для малечі та короткі відео від Джиммі Олівера допоможуть вивчати не тільки тему їжі, але й значно поповнити та активізувати словниковий запас. Додамо ведення кулінарного журналу з рецептами та враженнями, який допоможе розвити навички писання і отримаємо повноцінний та цікавий розмовний клуб.

Заказать и купить билеты на Speaking Cooking можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Семинар Speaking Cooking в Киеве состоится 17 февраля 2018 г, 13:00, Дом Мастер Класс.

Кулінарно-розмовний клуб для дітей та дорослих “Speaking Cooking”.

Для кого:

- Для тих, хто в пошуках хобі, але кому екстремальні види розваг, як то стрибки з парашутом та дайвінг не до смаку
- Для батьків, які мріють про спільний, корисний та цікавий вільний час разом з дитиною
- Для любителів смачно поїсти
- Для дітей та дорослих, що хотіли б поновити англійську
- Для фанатів Джиммі Олівера

Кулінарія

Що таке «Toad in the hole» (Жаба в дірці) та "Bubble and squeak" (Булькання і пищання), що правильніше – спочатку наливати молоко, а потім чай, чи навпаки і яка різниця між високим та низьким чаюванням, маленькі та великі таємниці здорової їжі та простої кухні відомого англійського кухаря та ресторатора Джиммі Олівера. Робимо та наостанок все це з’їдаємо, насолоджуючись фрешем, або бокалом вина, як подарунком від Master Friends Cafe.

Англійська

Як ви вважаєте: чи запям’ятаєте ви слово, якщо його побачити, доторкнутися до нього, та ще й спробувати на смак? Впевнені, що так! Веселі кулінарні казки , які ми будемо вигадувати, розмальовки та кросворди для малечі та короткі відео від Джиммі Олівера допоможуть вивчати не тільки тему їжі, але й значно поповнити та активізувати словниковий запас. Додамо ведення кулінарного журналу з рецептами та враженнями, який допоможе розвити навички писання і отримаємо повноцінний та цікавий розмовний клуб.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber