Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Алексей Коган «Джаз для взрослых» в Киеве

Алексей Коган «Джаз для взрослых»

Киев, 23 марта 2017 г, 20:00
Caribbean Club / Карибиан Клаб Caribbean Club / Карибиан Клаб
ул. С. Петлюры, 4
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
23 березня, 20.00, "Джаз для дорослих" з Олексієм Коганом Говоримо «весна» - маємо на увазі розквіт і пробудження. Говоримо «весна у Caribbean Club» - маємо на увазі березневу зустріч з Олексієм Коганом та його проектом «Джаз для дорослих» у затишній атмосфері. У березні радіоведучий, хранитель сотень музичних історій і Jazz in Kiev Band знову готують безліч сюрпризів. Цього разу - весняних. У програмі березневого концерту різні за настроєм композиції в аранжуваннях Jazz in Kiev Band і, звичайно ж, історії від Олексія Когана. А ще - граціозні та пластичні танцівники з шоу-балету NC-17. Щомісяця «Джаз для дорослих» збирає повний зал, тому бронювати столики варто вже прямо зараз! Кращі українські джазмени, музичні історії, танці і, звичайно, гумор, невід'ємна якість справжнього джазмена - усе це чекає вас на майбутньому концерті! 23 березня у Caribbean Club- весняне пробудження музикою в компанії Олексія Когана і музики для дорослих! Фан-зона - свободные зоны для просмотра мероприятия без привязки к конкретному месту.

Заказать и купить билеты на Алексей Коган «Джаз для взрослых» можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Алексей Коган «Джаз для взрослых» в Киеве состоится 23 марта 2017 г, 20:00, Caribbean Club / Карибиан Клаб.

23 березня, 20.00, "Джаз для дорослих" з Олексієм Коганом

Говоримо «весна» - маємо на увазі розквіт і пробудження. Говоримо «весна у Caribbean Club» - маємо на увазі березневу зустріч з Олексієм Коганом та його проектом «Джаз для дорослих» у затишній атмосфері.

У березні радіоведучий, хранитель сотень музичних історій і Jazz in Kiev Band знову готують безліч сюрпризів. Цього разу - весняних.

У програмі березневого концерту різні за настроєм композиції в аранжуваннях Jazz in Kiev Band і, звичайно ж, історії від Олексія Когана. А ще - граціозні та пластичні танцівники з шоу-балету NC-17.

Щомісяця «Джаз для дорослих» збирає повний зал, тому бронювати столики варто вже прямо зараз!

Кращі українські джазмени, музичні історії, танці і, звичайно, гумор, невід'ємна якість справжнього джазмена - усе це чекає вас на майбутньому концерті!

23 березня у Caribbean Club- весняне пробудження музикою в компанії Олексія Когана і музики для дорослих!

Фан-зона - свободные зоны для просмотра мероприятия без привязки к конкретному месту.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber