Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт AL JARREAU Special Tribute Concert в Киеве

AL JARREAU Special Tribute Concert

Киев, 18 сентября 2017 г, 20:00
Caribbean Club / Карибиан Клаб Caribbean Club / Карибиан Клаб
ул. С. Петлюры, 4
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Олексій Коган представляє: 18 вересня в Caribbean Club Concert Hall AL JARREAU Special Tribute Concert. Легенда джазової музики. Майстер звукового наслідування і «акробат скету». Невтомний експериментатор, «що має тисячу голосів». Він сім разів отримував «Греммі» в трьох різних категоріях. Заслужив повагу фанів соулу, поп-музики, «чорної» та імпровізаційної джазової музики. Випустив 15 студійних і 3 концертні альбоми. 18 вересня в Caribbean Club Concert Hall згадають творчість неповторного Ела Джерро. Він виступав на бродвейській сцені, знявся в декількох телефільмах і об'їздив з концертами весь світ: «Я намагаюся зберігати свою музику живою для слухачів - для цього я постійно гастролюю». Пісні легенди світового джазу виконають українські музиканти: Денис Повалій - вокал Катя Корецька - вокал, скрипка Ольга Нека - вокал Андрій Чмут - саксофон Ігор Агріч - клавішні Володимир Ліхошва - гітара Михайло Лещенко - бас Сергій Юзвік - ударні Спеціальні гості: Славун Рибіков, Артем Щербина, Iweze George. Ведучий вечора - Олексій Коган. Побачимося на концерті!

Заказать и купить билеты на AL JARREAU Special Tribute Concert можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт AL JARREAU Special Tribute Concert в Киеве состоится 18 сентября 2017 г, 20:00, Caribbean Club / Карибиан Клаб.

Олексій Коган представляє: 18 вересня в Caribbean Club Concert Hall AL JARREAU Special Tribute Concert.

Легенда джазової музики. Майстер звукового наслідування і «акробат скету». Невтомний експериментатор, «що має тисячу голосів».

Він сім разів отримував «Греммі» в трьох різних категоріях. Заслужив повагу фанів соулу, поп-музики, «чорної» та імпровізаційної джазової музики. Випустив 15 студійних і 3 концертні альбоми.

18 вересня в Caribbean Club Concert Hall згадають творчість неповторного Ела Джерро.

Він виступав на бродвейській сцені, знявся в декількох телефільмах і об'їздив з концертами весь світ: «Я намагаюся зберігати свою музику живою для слухачів - для цього я постійно гастролюю».

Пісні легенди світового джазу виконають українські музиканти:

Денис Повалій - вокал

Катя Корецька - вокал, скрипка

Ольга Нека - вокал

Андрій Чмут - саксофон

Ігор Агріч - клавішні

Володимир Ліхошва - гітара

Михайло Лещенко - бас

Сергій Юзвік - ударні

Спеціальні гості: Славун Рибіков, Артем Щербина, Iweze George.

Ведучий вечора - Олексій Коган.

Побачимося на концерті!

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber