Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
фестиваль Агропарк развлечений «Кукулабия» в Киеве

Агропарк развлечений «Кукулабия»

Киев, 30 сентября 2017 г, 10:00
Рынок «Столичный» Рынок «Столичный»
ул. Большая Окружная, 110а
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Квиток дійсний на будь-який день до 01.10.2017 Агропарк розваг «Кукулабія - 2017» Справжні сільські розваги в столиці. Тільки в агропарку «Кукулабія» Ви знайдете безліч активних розваг на природі, задля яких не доведеться виїжджати за межі столиці. Найбільший лабіринт в Європі - головний атракціон «Кукулабії»! Він вирізаний у величезному кукурудзяному полі площею 45.000 м², а загальна протяжність його стежок понад 2.000 м. У лабіринті на мандрівників чекає пізнавальний та захоплюючий квест. Розгадуйте загадки та ребуси, беріть участь в міні конкурсах та подорожуйте лабіринтом, дізнаючись цікаві факти про Україну. Кожні вихідні у «Кукулабії» працюватиме сцена, де відбуватимуться веселі конкурсі та різноманітні заходи. В агропарку проводитимуться майстер-класи для школярів і студентів, фестивалі, тімбілдинги та квест-змагання для компаній. Також на Вас чекає понад 30 локацій для активного відпочинку та розваг. А якщо бажаєте смачно поїсти на свіжому повітрі – до Ваших послуг фуд-корт зі смаколиками та окремим дитячим меню. Присісти та перекусити можна у затінку на галявині для пікніку, на якій розташовані комфортні пуфи та різнокольорові гамаки. Спеціально для малюків буде окремо влаштовано дитячі лабіринти поряд з основним. Для самих непосидючих в асортименті розваг агропарку «Кукулабія» є великий гральний майданчик, на якому батути, солом’яна гірка, гойдалки, пісочниця й навіть басейн із сіном, де можна стрибати, кидатися сіном та дивакувати, як кому заманеться. Ми знаходимось на території ринку «Столичний» (м. Київ, вул. Велика Кільцева, 110-А). Відкриття парку 15 липня 2017 року. Парк працюватиме кожні вихідні та свята з 10:00 до 20:00. Детальна інформація про агропарк «Кукулабія» на сайті www.kukulabia.kiev.ua Приїжджайте до нас, з нами весело! * Пільговий квиток можна придбати(дійсний) лише при наявності підтверджуючого документу Катерогії пільгових квитків - СтудентУчасник АТОУчасник бойових дійучасник війниВетеран праціПенсіонер за вікомОсоба (ЧАЕС) - 1 категоріяОсоба (ЧАЕС) - 2 категорія - ліквідаторОсоба (ЧАЕС) - 2 категорія - потерпілийОсоба (ЧАЕС) - 3 категоріяОсоба (ЧАЕС) - 4 категоріяІнвалід 1 групиІнвалід 2 групиІнвалід 3 групи


Заказать и купить билеты на Агропарк развлечений «Кукулабия» можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Фестиваль Агропарк развлечений «Кукулабия» в Киеве состоится 30 сентября 2017 г, 10:00, Рынок «Столичный».

Квиток дійсний на будь-який день до 01.10.2017

Агропарк розваг «Кукулабія - 2017»

Справжні сільські розваги в столиці.

Тільки в агропарку «Кукулабія» Ви знайдете безліч активних розваг на природі, задля яких не доведеться виїжджати за межі столиці.

Найбільший лабіринт в Європі - головний атракціон «Кукулабії»! Він вирізаний у величезному кукурудзяному полі площею 45.000 м², а загальна протяжність його стежок понад 2.000 м.

У лабіринті на мандрівників чекає пізнавальний та захоплюючий квест. Розгадуйте загадки та ребуси, беріть участь в міні конкурсах та подорожуйте лабіринтом, дізнаючись цікаві факти про Україну.

Кожні вихідні у «Кукулабії» працюватиме сцена, де відбуватимуться веселі конкурсі та різноманітні заходи. В агропарку проводитимуться майстер-класи для школярів і студентів, фестивалі, тімбілдинги та квест-змагання для компаній.

Також на Вас чекає понад 30 локацій для активного відпочинку та розваг. А якщо бажаєте смачно поїсти на свіжому повітрі – до Ваших послуг фуд-корт зі смаколиками та окремим дитячим меню. Присісти та перекусити можна у затінку на галявині для пікніку, на якій розташовані комфортні пуфи та різнокольорові гамаки.

Спеціально для малюків буде окремо влаштовано дитячі лабіринти поряд з основним. Для самих непосидючих в асортименті розваг агропарку «Кукулабія» є великий гральний майданчик, на якому батути, солом’яна гірка, гойдалки, пісочниця й навіть басейн із сіном, де можна стрибати, кидатися сіном та дивакувати, як кому заманеться.

Ми знаходимось на території ринку «Столичний» (м. Київ, вул. Велика Кільцева, 110-А). Відкриття парку 15 липня 2017 року. Парк працюватиме кожні вихідні та свята з 10:00 до 20:00.

Детальна інформація про агропарк «Кукулабія» на сайті www.kukulabia.kiev.ua

Приїжджайте до нас, з нами весело!


* Пільговий квиток можна придбати(дійсний) лише при наявності підтверджуючого документу

Катерогії пільгових квитків -

Студент
Учасник АТО
Учасник бойових дій
учасник війни
Ветеран праці
Пенсіонер за віком
Особа (ЧАЕС) - 1 категорія
Особа (ЧАЕС) - 2 категорія - ліквідатор
Особа (ЧАЕС) - 2 категорія - потерпілий
Особа (ЧАЕС) - 3 категорія
Особа (ЧАЕС) - 4 категорія
Інвалід 1 групи
Інвалід 2 групи
Інвалід 3 групи

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber