Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Ада Роговцева «С теми, кого люблю...» в Киеве - 1

Ада Роговцева «С теми, кого люблю...»

Киев, 25 марта 2018 г, 19:00
Центральный Дом офицеров Вооружённых Сил Украины Центральный Дом офицеров Вооружённых Сил Украины
ул. Грушевского, 30/1
Киев
+380445905555
250 - 300 грн.
До события осталось:
2018
2
25
19
00
  • Минут
  • Часов
  • Дней
25 березня 2018 року у Будинку офіцерів відбудиться творча зустріч з Народною актрисою СРСР Адою Роговцевою «З тими кого люблю...». До Вашої уваги уривки з вистав «Будьте як вдома», «Схоже на щастя», «Варшавська мелодія 2», "Вася должен позвонить", уривки з фільмів, поезія, монологи, живе спілкування з акторами. У зустрічі також приймають участь: народна артистка України Лариса Руснакзаслужена артистка України Світлана Орліченкозаслужена артистка Катерина Степанковазаслужений артист АР Крим Ахтем Сейтаблаєв Зустрічі з нею традиційно стають подією, бо за Адою Роговцевою стоїть епоха - поетичності в кіно, і в театрі. Вона однаково прекрасна, як у драматичних, так і у комедійних постановках. Творчі вечори з Адою Миколаївною Роговцевою насичені тонким гумором, сокровенними історіями, дружбою та вірою, вони потрапляють просто в серце. Це унікальна можливість доторкнутися до високого мистецтва. Тривалість дійства: 1 год 50 хв (без антракту). Вечір іде українською та російською мовами.

Заказать и купить билеты на Ада Роговцева «С теми, кого люблю...» можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Ада Роговцева «С теми, кого люблю...» в Киеве состоится 25 марта 2018 г, 19:00, Центральный Дом офицеров Вооружённых Сил Украины.

25 березня 2018 року у Будинку офіцерів відбудиться творча зустріч з Народною актрисою СРСР Адою Роговцевою «З тими кого люблю...».

До Вашої уваги уривки з вистав «Будьте як вдома», «Схоже на щастя», «Варшавська мелодія 2», "Вася должен позвонить", уривки з фільмів, поезія, монологи, живе спілкування з акторами.

У зустрічі також приймають участь:

народна артистка України Лариса Руснак
заслужена артистка України Світлана Орліченко
заслужена артистка Катерина Степанкова
заслужений артист АР Крим Ахтем Сейтаблаєв

Зустрічі з нею традиційно стають подією, бо за Адою Роговцевою стоїть епоха - поетичності в кіно, і в театрі. Вона однаково прекрасна, як у драматичних, так і у комедійних постановках. Творчі вечори з Адою Миколаївною Роговцевою насичені тонким гумором, сокровенними історіями, дружбою та вірою, вони потрапляють просто в серце. Це унікальна можливість доторкнутися до високого мистецтва.

Тривалість дійства: 1 год 50 хв (без антракту).

Вечір іде українською та російською мовами.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber