Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт 5 VYMIR в Киеве - 1

5 VYMIR

Киев, 11 мая 2018 г, 19:00
MonteRay Live Stage / Монтерей Лайв Стейдж MonteRay Live Stage / Монтерей Лайв Стейдж
ул. Прорезная, 8
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
5 Vymir - український музичний гурт із Києва. Краща українська рок-група 2017 року за версією музичного порталу Karabas.Live. Їх дебютний альбом Містолінія потрапив у топ кращих альбомів 2014 року за версією провідних ЗМІ, а також увійшов до списку 100 найважливіших альбомів незалежної України. У 2016 році 5 Vymir стали спеціальним гостем київського концерту бельгійської інді-групи Balthazar і хедлайнерами фестивалю Comma Stage до Дня Києва. Виступали на найбільших фестивалях країни (включно із Zaxidfest, Koktebel Jazz Festival, RespublicaFEST, ГОГОЛЬFEST, Бандерштат, Woodstock Ukraine), дали концерти від Краматорська і Слов'янська до Кракова та Берліна. У квітні 2017 року 5 Vymir представляють свій другий студійний альбом «Нові Імена», музичним продюсером якого став Петро Чернявський, відомий за співпрацею з Океан Ельзи, Земфірою, Діаною Арбеніною та чималою кількістю інших артистів i колективів, автор проекту Peter and the Wolves. Альбом отримав схвальні відгуки від журналістів, однойменний сингл «Нові Імена» разом з кліпом потрапив у ротацію на провідні радіостанції і телеканали, а група відіграла більше 20 концертів в рамках туру «Нові Імена», у тому числі й на найбільших фестивалях України. Альбом «Нові Імена» складається з 10 треків — 8 нових пісень та двох синглів Вічність та Холод у Волоссі, що були випущені раніше, у 2016 році. Музиканти працювали над новими треками протягом літа-осені 2016-го, а записали альбом за добу, усамітнившись у заміському будинку. Наприкінці року “Нові Імена” потрапили в ТОП-10 кращих українських альбомів року за версією більшостю провідних ЗМІ. «Поїхати за місто – була чудова ідея. Так робили багато груп – від Pink Floyd до RHCP. Репетируючи і записуючи альбом ми прекрасно провели час разом, в ізоляції від світу, знову відчули себе групою. Найважливіше – те, що було дійсно весело. Майже всі інструменти писалися одночасно, що і дало змогу зберегти живе звучання кожної пісні». У жовтні 2017 року вийшов кліп на другий сингл з альбому, пісню «Ламай». Режисером відеороботи став Андрій Бояр. Головний герой кліпу складений з відео, які підготували самі музиканти – використані кадри з домашнього архіву, а також з улюблених фільмів і відеокліпів. У рамках промо-кампанії до кліпу було реалізовано декілька костюмованих перформансів, урбаністичний флешмоб, а столичний бар виготовив 4 спеціальні коктейлі, присвячені героям кліпу «Ламай». Коктейлі мають назву вулиць Академмістечка – району Києва, де народились всі учасники групи.

Заказать и купить билеты на 5 VYMIR можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт 5 VYMIR в Киеве состоится 11 мая 2018 г, 19:00, MonteRay Live Stage / Монтерей Лайв Стейдж.

5 Vymir - український музичний гурт із Києва. Краща українська рок-група 2017 року за версією музичного порталу Karabas.Live. Їх дебютний альбом Містолінія потрапив у топ кращих альбомів 2014 року за версією провідних ЗМІ, а також увійшов до списку 100 найважливіших альбомів незалежної України. У 2016 році 5 Vymir стали спеціальним гостем київського концерту бельгійської інді-групи Balthazar і хедлайнерами фестивалю Comma Stage до Дня Києва. Виступали на найбільших фестивалях країни (включно із Zaxidfest, Koktebel Jazz Festival, RespublicaFEST, ГОГОЛЬFEST, Бандерштат, Woodstock Ukraine), дали концерти від Краматорська і Слов'янська до Кракова та Берліна.

У квітні 2017 року 5 Vymir представляють свій другий студійний альбом «Нові Імена», музичним продюсером якого став Петро Чернявський, відомий за співпрацею з Океан Ельзи, Земфірою, Діаною Арбеніною та чималою кількістю інших артистів i колективів, автор проекту Peter and the Wolves. Альбом отримав схвальні відгуки від журналістів, однойменний сингл «Нові Імена» разом з кліпом потрапив у ротацію на провідні радіостанції і телеканали, а група відіграла більше 20 концертів в рамках туру «Нові Імена», у тому числі й на найбільших фестивалях України.

Альбом «Нові Імена» складається з 10 треків — 8 нових пісень та двох синглів Вічність та Холод у Волоссі, що були випущені раніше, у 2016 році. Музиканти працювали над новими треками протягом літа-осені 2016-го, а записали альбом за добу, усамітнившись у заміському будинку. Наприкінці року “Нові Імена” потрапили в ТОП-10 кращих українських альбомів року за версією більшостю провідних ЗМІ.

«Поїхати за місто – була чудова ідея. Так робили багато груп – від Pink Floyd до RHCP. Репетируючи і записуючи альбом ми прекрасно провели час разом, в ізоляції від світу, знову відчули себе групою.

Найважливіше – те, що було дійсно весело. Майже всі інструменти писалися одночасно, що і дало змогу зберегти живе звучання кожної пісні».

У жовтні 2017 року вийшов кліп на другий сингл з альбому, пісню «Ламай». Режисером відеороботи став Андрій Бояр. Головний герой кліпу складений з відео, які підготували самі музиканти – використані кадри з домашнього архіву, а також з улюблених фільмів і відеокліпів. У рамках промо-кампанії до кліпу було реалізовано декілька костюмованих перформансів, урбаністичний флешмоб, а столичний бар виготовив 4 спеціальні коктейлі, присвячені героям кліпу «Ламай». Коктейлі мають назву вулиць Академмістечка – району Києва, де народились всі учасники групи.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber