Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт 5 мюзиклов о любви Lords of the Sound в Киеве

5 мюзиклов о любви Lords of the Sound

Киев, 17 февраля 2018 г, 20:00
Национальный академический драматический театр им. Ивана Франко Национальный академический драматический театр им. Ивана Франко
пл. Івана Франка, 3
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
5 мюзиклів про кохання - Lords of the Sound 17 лютого 2018 року о 17:00 та 20:00 в академічному театрі ім.І.Франка святкове музично-вокально-танцювальне шоу «5 мюзиклів про кохання» від симфонічного оркестру Lords of the Sound , зірок вокальних талант-шоу та балету! Найкращі представники української сцени об’єдналися, щоб створити вражаючий проект до Дня Закоханих! Уявіть взаємодію експресивної музику в живому виконанні оркестру, надпотужного вокалу, та витончених хореографічних постановок, що відтворюють сюжети найкращих мюзиклів про кохання: Romeo and JulietDraculaThe Phantom of the OperaNotre Dame de ParisMozart Рівень професійності цього шоу не залишає сумнівів, адже над ним працюють артисти, що встигли зарекомендувати себе перед українським та європейським глядачем. Музичним оздобленням займеться найвідоміший український симфонічний оркестр LORSD OF THE SOUND! Лорди вже здобули неабияку славу, формуюче нове уявлення та репутацію поняття «оркестр». Про це свідчать десятки сольних концертів в Україні та Європі, а також сумісні виступи зі світовими зірками. Музиканти оркестру наживо виконають найкращі партії п’яти мюзиклів про кохання, а також додатковим подарунком глядачам стане саундтрек з репертуару оркестру до кіно-мюзиклу Мулен Руж! Складні та чуттєві вокальні партії виконають улюбленці шоу «Х-фактор» та «Голос країни»: Кір Каплуновський — суперфіналіст «X-фактору», лауреат чотирьох Гран-прі міжнародних конкурсів. Маргарита Мелешко – фіналістка проекту «Голос країни», учасниця «Х-фактору», лауреат Гран-прі міжнародних конкурсів. Anna-Maria – дует сестер-близнючок, фіналісток телепроекту «Шанс». Олександр Алексєєв – суперфіналіст «Х-фактору».Ярослав Радіоненко – володар рідкісного чоловічого контр-тенору в 4 октави. Також невід’ємним супроводом стануть видовищні постановки номерів та палкі танцювальні партії балету VATAN! Проект «5 мюзиклів про кохання» без участі оркестру був вперше представлений у 2016 році. Але продюсери вирішили об’єднати зусилля і досягти надрезультату. І оновлений проект вирушає на гастролі: 13.02 Одеса14.02 Вінниця17.02 Київ7.03 Харків8.03 Запоріжжя9.03 Дніпро Яскрава хореографія, костюми, вокал, артистизм, велична музика, сучасні світлові та відеоефекти сплітаються в єдине дійство в програмі «5 мюзиклів про кохання» 17 лютого в Києві! І все це – історії кохання, що пережили сторіччя! Купуйте квитки у подарунок до свята Любові! Автор сценарію: Вікторія Корнюш Режисер-постановник: Кір КаплуновськийДиригент: Віталій Саражинський Продюсер: Андрій Новаторов


Заказать и купить билеты на 5 мюзиклов о любви Lords of the Sound можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт 5 мюзиклов о любви Lords of the Sound в Киеве состоится 17 февраля 2018 г, 20:00, Национальный академический драматический театр им. Ивана Франко.

5 мюзиклів про кохання - Lords of the Sound

17 лютого 2018 року о 17:00 та 20:00 в академічному театрі ім.І.Франка святкове музично-вокально-танцювальне шоу «5 мюзиклів про кохання» від симфонічного оркестру Lords of the Sound , зірок вокальних талант-шоу та балету!

Найкращі представники української сцени об’єдналися, щоб створити вражаючий проект до Дня Закоханих!

Уявіть взаємодію експресивної музику в живому виконанні оркестру, надпотужного вокалу, та витончених хореографічних постановок, що відтворюють сюжети найкращих мюзиклів про кохання:

Romeo and Juliet
Dracula
The Phantom of the Opera
Notre Dame de Paris
Mozart

Рівень професійності цього шоу не залишає сумнівів, адже над ним працюють артисти, що встигли зарекомендувати себе перед українським та європейським глядачем.

Музичним оздобленням займеться найвідоміший український симфонічний оркестр LORSD OF THE SOUND! Лорди вже здобули неабияку славу, формуюче нове уявлення та репутацію поняття «оркестр». Про це свідчать десятки сольних концертів в Україні та Європі, а також сумісні виступи зі світовими зірками.

Музиканти оркестру наживо виконають найкращі партії п’яти мюзиклів про кохання, а також додатковим подарунком глядачам стане саундтрек з репертуару оркестру до кіно-мюзиклу Мулен Руж!

Складні та чуттєві вокальні партії виконають улюбленці шоу «Х-фактор» та «Голос країни»:

Кір Каплуновський — суперфіналіст «X-фактору», лауреат чотирьох Гран-прі міжнародних конкурсів.
Маргарита Мелешко – фіналістка проекту «Голос країни», учасниця «Х-фактору», лауреат Гран-прі міжнародних конкурсів.
Anna-Maria – дует сестер-близнючок, фіналісток телепроекту «Шанс».
Олександр Алексєєв – суперфіналіст «Х-фактору».
Ярослав Радіоненко – володар рідкісного чоловічого контр-тенору в 4 октави.

Також невід’ємним супроводом стануть видовищні постановки номерів та палкі танцювальні партії балету VATAN!

Проект «5 мюзиклів про кохання» без участі оркестру був вперше представлений у 2016 році. Але продюсери вирішили об’єднати зусилля і досягти надрезультату. І оновлений проект вирушає на гастролі:

13.02 Одеса
14.02 Вінниця
17.02 Київ
7.03 Харків
8.03 Запоріжжя
9.03 Дніпро

Яскрава хореографія, костюми, вокал, артистизм, велична музика, сучасні світлові та відеоефекти сплітаються в єдине дійство в програмі «5 мюзиклів про кохання» 17 лютого в Києві! І все це – історії кохання, що пережили сторіччя! Купуйте квитки у подарунок до свята Любові!

Автор сценарію: Вікторія Корнюш
Режисер-постановник: Кір Каплуновський
Диригент: Віталій Саражинський
Продюсер: Андрій Новаторов

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber