Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Роман доктора в Киеве

Роман доктора

Киев, 04 апреля 2012 г, 19:00
Киівський академічний театр юного глядача Киівський академічний театр юного глядача
вул. Липська, 15/17
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Сценічна редакція - заслужений діяч мистецтв РФ Костянтин Дубінін Сценографія и костюми - Федір Олександрович Музыка - Максим Шорєнков Хормейстер - Олена Корнійчук Хореографія - Анжела Борисова Виставу веде - Олена Задорович  Вистава «Роман доктора» - спроба подивитися на життєвий шлях митця Антона Чехова через призму його оповідань. Цей шлях сповнений подіями, переживаннями і любовними історіями. саме любов ста провідною темою вистави. До любові не варто ставитися зверхньо, корисливо, її не можна зраджувати. Адже, хто відвернеться від любові, до того й вона стане спиною і жоден професійний досвід, досягнення та визнання не зможуть стати достойним замінником. Тривалість вистави - 2 години 10 хвилинРекомендований вік - з 16 років

Заказать и купить билеты на Роман доктора можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Роман доктора в Киеве состоится 04 апреля 2012 г, 19:00, Киівський академічний театр юного глядача.

Сценічна редакція - заслужений діяч мистецтв РФ Костянтин Дубінін

Сценографія и костюми - Федір Олександрович

Музыка - Максим Шорєнков

Хормейстер - Олена Корнійчук

Хореографія - Анжела Борисова

Виставу веде - Олена Задорович 

Вистава «Роман доктора» - спроба подивитися на життєвий шлях митця Антона Чехова через призму його оповідань. Цей шлях сповнений подіями, переживаннями і любовними історіями. саме любов ста провідною темою вистави. До любові не варто ставитися зверхньо, корисливо, її не можна зраджувати. Адже, хто відвернеться від любові, до того й вона стане спиною і жоден професійний досвід, досягнення та визнання не зможуть стати достойним замінником.

Тривалість вистави - 2 години 10 хвилин

Рекомендований вік - з 16 років

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber