Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Дюймовочка (балет) в Киеве

Дюймовочка (балет)

Киев, 08 апреля 2012 г, 12:00
Киевский муниципальный академический театр оперы и балета для детей и юношества Киевский муниципальный академический театр оперы и балета для детей и юношества
ул. Межигорская, 2
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
  Сценічне життя балету «Дюймовочка» розпочалося на сцені Одеського державного академічного театру опери та балету в 1965 році. Написаний диригентом театру та композитором Юхимом Русиновим, балет був поставлений відомим українським балетмейстером Миколою Трегубовим.Учнем дитячої хореографічної школи танцював у цій виставі Георгій Ковтун, який також став визнаним балетмейстером.І, коли у 1988 році він одержав від Київського театру опери і балету для дітей та юнацтва замовлення на постановку балету для дітей, одразу ж згадав балет Ю.Русинова.Георгій Ковтун написав нове лібрето і здійснив оригінальне хореографічне прочитання улюбленої казки Ганса Крістіана Андерсена. Понад два десятиліття живе «Дюймовочка» у репертуарі нашого театру, мовою танцю оповідаючи маленьким глядачам про нeзвичайні та захоплюючі пригоди маленької дівчинки, народженої з прекрасної квітки.

Заказать и купить билеты на Дюймовочка (балет) можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Дюймовочка (балет) в Киеве состоится 08 апреля 2012 г, 12:00, Киевский муниципальный академический театр оперы и балета для детей и юношества.


 
Сценічне життя балету «Дюймовочка» розпочалося на сцені Одеського державного академічного театру опери та балету в 1965 році.

Написаний диригентом театру та композитором Юхимом Русиновим, балет був поставлений відомим українським балетмейстером Миколою Трегубовим.

Учнем дитячої хореографічної школи танцював у цій виставі Георгій Ковтун, який також став визнаним балетмейстером.

І, коли у 1988 році він одержав від Київського театру опери і балету для дітей та юнацтва замовлення на постановку балету для дітей, одразу ж згадав балет Ю.Русинова.

Георгій Ковтун написав нове лібрето і здійснив оригінальне хореографічне прочитання улюбленої казки Ганса Крістіана Андерсена.

Понад два десятиліття живе «Дюймовочка» у репертуарі нашого театру, мовою танцю оповідаючи маленьким глядачам про нeзвичайні та захоплюючі пригоди маленької дівчинки, народженої з прекрасної квітки.
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber