Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Мадам Баттерфлай в Киеве

Мадам Баттерфлай

Киев, 18 апреля 2012 г, 19:00
Национальный академический театр оперы и балета Украины имени Тараса Шевченко Национальный академический театр оперы и балета Украины имени Тараса Шевченко
вул. Володимирська, 50
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
  «Мадам Баттерфлай»   «Мадам Баттерфляй» (італ. Madama Butterfly) - опера, японська трагедія в двох діях і трьох частинах; лібрето, на прохання Пуччіні, написали Луїджі Ілліка (1859-1919) і Джузеппе Джакоза (1847-1906) за мотивами драми Давида Беласко «Гейша», написаної за мотивами однойменної повісті Джона Лютера журнальної Лонга. Перша постановка: Мілан, театр «Ла Скала», 17 лютого 1904; в новій редакції: Брешіа, театр «Гранде», 28 травня 1904 року.Дія відбувається в Нагасакі в кінці XIX століття.У двохактну версії опера, якій під час прем'єри в «Ла Скала» диригував Клеофонта Кампаніні, провалилася.Зі зміною деяких деталей, особливо в першій дії, і з поділом двох актів на три частини (тобто практично на три акти) опера мала тріумфальний успіх у театрі «Гранде» в Брешії через близько трьох місяців.29 травня на сцені театру «Гранде» в Брешії відбулася прем'єра нової редакції «Мадам Баттерфляй», у головній ролі виступила українська оперна співачка Соломія Крушельницька (меццо-сопрано).На цей раз прийом був зовсім інший. Аплодуюча публіка сім разів викликала акторів і композитора на сцену.Після вистави Пуччіні надіслав Крушельницькій свій портрет із написом: «Чудовій і чарівній Баттерфляй».У 1907 році видавництво Рікорді опублікувало остаточну версію.

Заказать и купить билеты на Мадам Баттерфлай можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Мадам Баттерфлай в Киеве состоится 18 апреля 2012 г, 19:00, Национальный академический театр оперы и балета Украины имени Тараса Шевченко.


 
«Мадам Баттерфлай»
 
«Мадам Баттерфляй» (італ. Madama Butterfly) - опера, японська трагедія в двох діях і трьох частинах; лібрето, на прохання Пуччіні, написали Луїджі Ілліка (1859-1919) і Джузеппе Джакоза (1847-1906) за мотивами драми Давида Беласко «Гейша», написаної за мотивами однойменної повісті Джона Лютера журнальної Лонга. Перша постановка: Мілан, театр «Ла Скала», 17 лютого 1904; в новій редакції: Брешіа, театр «Гранде», 28 травня 1904 року.

Дія відбувається в Нагасакі в кінці XIX століття.

У двохактну версії опера, якій під час прем'єри в «Ла Скала» диригував Клеофонта Кампаніні, провалилася.

Зі зміною деяких деталей, особливо в першій дії, і з поділом двох актів на три частини (тобто практично на три акти) опера мала тріумфальний успіх у театрі «Гранде» в Брешії через близько трьох місяців.

29 травня на сцені театру «Гранде» в Брешії відбулася прем'єра нової редакції «Мадам Баттерфляй», у головній ролі виступила українська оперна співачка Соломія Крушельницька (меццо-сопрано).

На цей раз прийом був зовсім інший. Аплодуюча публіка сім разів викликала акторів і композитора на сцену.

Після вистави Пуччіні надіслав Крушельницькій свій портрет із написом: «Чудовій і чарівній Баттерфляй».

У 1907 році видавництво Рікорді опублікувало остаточну версію.
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber