Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Ж. Ануй. «Жанна д'Арк. Дисконт?..» в Киеве

Ж. Ануй. «Жанна д'Арк. Дисконт?..»

Киев, 24 марта 2012 г, 19:00
Национальный дворец искусств Украина Национальный дворец искусств Украина
ул. Б.Васильковская, 103
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Ж. Ануй. «Жанна д’Арк. Дисконт?..» Минають століття... Змінюються режими... Та щоразу хтось знову хоче загорнути людину в обгортку панівної ідеології, навісити ярлик з визначеною ціною і виставити на полицю вселенського супермаркету несвободи. І знову триває двобій...Воля проти рабства?Чи наївність проти здорового глузду?Спробуйте зробити свій власний вибір разом з акторами у виставі «Жанна д’Арк. Дисконт?..» за п’єсою Ж. Ануя «Жайворонок». Вистава присвячується українським політв’язням усіх часів. Вистава театру-студії Володимира Завальнюка «Жанна д’Арк. Дисконт?..» за п'єсою Жана Ануя "Жайворонок". Одвічні питання боротьби добра зі злом,серця та розуму, наївності та здорового глузду, купівлі-продажу, волі та рабства. Про все це актори щиро та по-справжньому розкажуть вам зі сцени. Над виставою працювали:режисер-постановник – Володимир Завальнюк;художник – Марина Оснач;звукорежисер – Іван Завальнюк;актори: Ганна Яремчук, Кирило Булкін, Аліна Гловацька, Володимир Завальнюк, Наталя Костенко, Ольга Мельничук, Сергій Мельничук, Геннадій Попенко, Олександр Фуртас. Придбати квитки на Ж. Ануй. «Жанна д'Арк. Дисконт?..» на сайті Karabas.com

Заказать и купить билеты на Ж. Ануй. «Жанна д'Арк. Дисконт?..» можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Ж. Ануй. «Жанна д'Арк. Дисконт?..» в Киеве состоится 24 марта 2012 г, 19:00, Национальный дворец искусств Украина .

Ж. Ануй. «Жанна д’Арк. Дисконт?..»

Минають століття... Змінюються режими... Та щоразу хтось знову хоче загорнути людину в обгортку панівної ідеології, навісити ярлик з визначеною ціною і виставити на полицю вселенського супермаркету несвободи. І знову триває двобій...Воля проти рабства?Чи наївність проти здорового глузду?Спробуйте зробити свій власний вибір разом з акторами у виставі «Жанна д’Арк. Дисконт?..» за п’єсою Ж. Ануя «Жайворонок». Вистава присвячується українським політв’язням усіх часів.

Вистава театру-студії Володимира Завальнюка «Жанна д’Арк. Дисконт?..» за п'єсою Жана Ануя "Жайворонок".

Одвічні питання боротьби добра зі злом,серця та розуму, наївності та здорового глузду, купівлі-продажу, волі та рабства. Про все це актори щиро та по-справжньому розкажуть вам зі сцени.

Над виставою працювали:
режисер-постановник – Володимир Завальнюк;
художник – Марина Оснач;
звукорежисер – Іван Завальнюк;
актори: Ганна Яремчук, Кирило Булкін, Аліна Гловацька, Володимир Завальнюк, Наталя Костенко, Ольга Мельничук, Сергій Мельничук, Геннадій Попенко, Олександр Фуртас.

Придбати квитки на Ж. Ануй. «Жанна д'Арк. Дисконт?..» на сайті Karabas.com

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber