Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Сон смешного человека в Киеве

Сон смешного человека

Киев, 06 апреля 2012 г, 19:00
Национальный академический драматический театр им. Ивана Франко Национальный академический драматический театр им. Ивана Франко
пл. Івана Франка, 3
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Сон смішної людиниінсценізація Петра Панчуказа однойменним оповіданнямвистава йде без антрактуПрем’єра відбулась 24 березня 2012 року Режисер-постановник та музичне оформлення – Максим ГоленкоХудожник-постановник та художник по костюмах – Федір АлександровичКомпозитор – Максим ШоренковЗвукорежисер – Оксана МакарськаХудожник по світлу – Ганна ВаховськаБалетмейстер – Ольга Семьошкіна Дійові особи та виконавці:Смішний – засл. арт. України Петро ПанчукСмішна – засл. арт. України Тетяна МіхінаСмішне – Таїсія ПанченкоАнгели – Віталій Левченко, Володимир Пантелюк Виставу веде засл. працівник культури УкраїниНіна Лапшина, Катерина Щербина «Сон смішної людини» – фантастичне оповідання Ф.М. Достоєвського вперше надруковано у 1877 році. Між такими знаковими романами як «Біси» та «Брати Карамазови». Припустимо, що саме тому в оповіданні так чітко звучать основні сентенції творчості геніального письменника: в чому сенс життя, якщо воно просякнуте злом, болем, стражданнями і скорботою?. Заради чого існує цей такий недосконалий світ, і ми –люди? Де шлях очищення, моральності і людяності. Відомо що письменник час від часу бачив пророчі сни і пізніше переносив їх на своїх героїв. Основою сюжетної лінії оповіді і вистави «Сон смішної людини» є історія простої самотньої нікому не цікавої особи, яка призначила собі залишити цей світ, адже ж – «на світі всюди все одно». І цей час прийшов одного сірого вечора. Проте розмірковуючи над життям перед роковим пострілом герой засинає… У сні він потрапляє на ідеальну планету, де не існує болю і страждань, де люди ще не знають гріхопадіння. Стається так, що саме він приносить до них скверну розбрату і зла… Збагнувши свою провину він прагне згинути… Проте автор залишає свого героя жити. Жити заради вічного пошуку істини. Як вдосконалити світ, як протистояти хаосу, який нівечить, і спопеляє людське в людині.

Заказать и купить билеты на Сон смешного человека можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Сон смешного человека в Киеве состоится 06 апреля 2012 г, 19:00, Национальный академический драматический театр им. Ивана Франко.

Сон смішної людини
інсценізація Петра Панчука
за однойменним оповіданням
вистава йде без антракту
Прем’єра відбулась 24 березня 2012 року

Режисер-постановник та музичне оформлення – Максим Голенко
Художник-постановник та художник по костюмах – Федір Александрович
Композитор – Максим Шоренков
Звукорежисер – Оксана Макарська
Художник по світлу – Ганна Ваховська
Балетмейстер – Ольга Семьошкіна

Дійові особи та виконавці:
Смішний – засл. арт. України Петро Панчук
Смішна – засл. арт. України Тетяна Міхіна
Смішне – Таїсія Панченко
Ангели – Віталій Левченко, Володимир Пантелюк

Виставу веде засл. працівник культури України
Ніна Лапшина, Катерина Щербина

«Сон смішної людини» – фантастичне оповідання Ф.М. Достоєвського вперше надруковано у 1877 році. Між такими знаковими романами як «Біси» та «Брати Карамазови». Припустимо, що саме тому в оповіданні так чітко звучать основні сентенції творчості геніального письменника: в чому сенс життя, якщо воно просякнуте злом, болем, стражданнями і скорботою?. Заради чого існує цей такий недосконалий світ, і ми –люди? Де шлях очищення, моральності і людяності.

Відомо що письменник час від часу бачив пророчі сни і пізніше переносив їх на своїх героїв.

Основою сюжетної лінії оповіді і вистави «Сон смішної людини» є історія простої самотньої нікому не цікавої особи, яка призначила собі залишити цей світ, адже ж – «на світі всюди все одно». І цей час прийшов одного сірого вечора. Проте розмірковуючи над життям перед роковим пострілом герой засинає… У сні він потрапляє на ідеальну планету, де не існує болю і страждань, де люди ще не знають гріхопадіння. Стається так, що саме він приносить до них скверну розбрату і зла… Збагнувши свою провину він прагне згинути… Проте автор залишає свого героя жити. Жити заради вічного пошуку істини. Як вдосконалити світ, як протистояти хаосу, який нівечить, і спопеляє людське в людині.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber