Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Кармен-сюїта. Шехеразада в Киеве

Кармен-сюїта. Шехеразада

Киев, 12 июня 2012 г, 19:00
Национальный академический театр оперы и балета Украины имени Тараса Шевченко Национальный академический театр оперы и балета Украины имени Тараса Шевченко
вул. Володимирська, 50
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
  «Сільська честь. Кармен-сюїта»   П. МасканьїСІЛЬСЬКА ЧЕСТЬ (Виконується італійською мовою) Опера на 1 дію "СІЛЬСЬКА ЧЕСТЬ (Cavalleria Rusticana) - oпера в одній дії П'єтро Масканьї на лібрето Гвідо Менаше і Джованні Тарджоні-Тоццетті, засноване на п'єсі Джованні Верги, яка, в свою чергу, є інсценуванням його ж однойменної новели. ДІЙОВІ ОСОБИ: Сантуцца, молода селянка (сопрано) Турідду, молодий солдат (тенор) Лючія, його мати (контральто) АЛЬФА, сільський возій (баритон) ЛОЛА, його дружина (меццо-сопрано) Час дії: свято Пасхи в кінці XIX століття. Місце дії: село на Сицилії. Перше виконання: Рим, театр "Костанцо", 17 травня 1890 року. Назва «Cavalleria rusticana» зазвичай перекладається як «Сільська честь».Така іронія долі, адже в поведінці більшості персонажів опери немає ніякої честі.А що стосується новели Джованні Верги, то в ній описано поведінку героїв ще більш варварську, ніж ту, з якою ми стикаємося в опері Масканьї. Відверта, з величезною силою виражена всепоглинаюча пристрасть - ось ті якості опери, які відразу ж принесли їй неймовірний успіх. Звичайно, важливе значення мають і літературні достоїнства лібрето.Новела Верги вважалася маленьким літературним шедевром.До того ж Е. Дузе, ця блискуча актриса, разом з іншими акторами з величезним успіхом виконувала на сцені драматичну версію цієї новели ще до того, як була написана опера.«Сільська честь» була першим і, можливо, найбільшим тріумфом як у літературі, так і в музиці напрямом, названим verismo (веризм), «теорії, - процитуємо Вебстера, - яка в мистецтві і літературі ставила на перше місце зображення повсякденного побуту, психологічних переживань героїв, увага до темних сторін життя міської та сільської бідноти »." Ж. Бізе - Р. ЩедрінКАРМЕН-СЮЇТА Балет на 1 дію Кармен-сюїта - одноактний балет на музику Жоржа Бізе в оркестровці Родіона Щедріна.Заснований на опері «Кармен», музичний матеріал який Щедріним істотно перекомпонуований, стислий і знов заранжований.За мотивами новели Проспера Меріме, що лягла в основу опери, лібрето балету написав його перший постановник, кубинський балетмейстер Альберто Алонсо. Вперше поставлено 1 серпня 1967 року в Національному балеті Куби (ісп. Ballet Nacional de Cuba, Гавана) балетмейстером Альберто Алонсо для Алісії Алонсо в ролі Кармен (екранізований в 1968, 1972 і 1973 роках) і 20 квітня 1967 року в Великому театрі для Майї Плісецької (екранізований в 1969 і 1978 роках). Зміст «Кармен-сюїти» в постановці Альберто Алонсо: У центрі балету - трагічна доля циганки Кармен і полюбшого її солдата Хозе, якого Кармен залишає заради молодого Тореро. Взаємовідносини героїв і загибель Кармен від руки Хозе зумовлені долею.Таким чином, історія Кармен (у порівнянні з літературним першоджерелом і оперою Бізе) вирішена в символічному плані, що посилено єдністю місця дії (майданчик кориди)

Заказать и купить билеты на Кармен-сюїта. Шехеразада можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Кармен-сюїта. Шехеразада в Киеве состоится 12 июня 2012 г, 19:00, Национальный академический театр оперы и балета Украины имени Тараса Шевченко.


 
«Сільська честь. Кармен-сюїта»
 
П. Масканьї

СІЛЬСЬКА ЧЕСТЬ

(Виконується італійською мовою)

Опера на 1 дію

"СІЛЬСЬКА ЧЕСТЬ (Cavalleria Rusticana) - oпера в одній дії П'єтро Масканьї на лібрето Гвідо Менаше і Джованні Тарджоні-Тоццетті, засноване на п'єсі Джованні Верги, яка, в свою чергу, є інсценуванням його ж однойменної новели.

ДІЙОВІ ОСОБИ:

Сантуцца, молода селянка (сопрано)
Турідду, молодий солдат (тенор)
Лючія, його мати (контральто)
АЛЬФА, сільський возій (баритон)
ЛОЛА, його дружина (меццо-сопрано)

Час дії: свято Пасхи в кінці XIX століття.

Місце дії: село на Сицилії.

Перше виконання: Рим, театр "Костанцо", 17 травня 1890 року.

Назва «Cavalleria rusticana» зазвичай перекладається як «Сільська честь».

Така іронія долі, адже в поведінці більшості персонажів опери немає ніякої честі.

А що стосується новели Джованні Верги, то в ній описано поведінку героїв ще більш варварську, ніж ту, з якою ми стикаємося в опері Масканьї.

Відверта, з величезною силою виражена всепоглинаюча пристрасть - ось ті якості опери, які відразу ж принесли їй неймовірний успіх.

Звичайно, важливе значення мають і літературні достоїнства лібрето.

Новела Верги вважалася маленьким літературним шедевром.

До того ж Е. Дузе, ця блискуча актриса, разом з іншими акторами з величезним успіхом виконувала на сцені драматичну версію цієї новели ще до того, як була написана опера.

«Сільська честь» була першим і, можливо, найбільшим тріумфом як у літературі, так і в музиці напрямом, названим verismo (веризм), «теорії, - процитуємо Вебстера, - яка в мистецтві і літературі ставила на перше місце зображення повсякденного побуту, психологічних переживань героїв, увага до темних сторін життя міської та сільської бідноти »."

Ж. Бізе - Р. Щедрін

КАРМЕН-СЮЇТА

Балет на 1 дію

Кармен-сюїта - одноактний балет на музику Жоржа Бізе в оркестровці Родіона Щедріна.

Заснований на опері «Кармен», музичний матеріал який Щедріним істотно перекомпонуований, стислий і знов заранжований.

За мотивами новели Проспера Меріме, що лягла в основу опери, лібрето балету написав його перший постановник, кубинський балетмейстер Альберто Алонсо.

Вперше поставлено 1 серпня 1967 року в Національному балеті Куби (ісп. Ballet Nacional de Cuba, Гавана) балетмейстером Альберто Алонсо для Алісії Алонсо в ролі Кармен (екранізований в 1968, 1972 і 1973 роках) і 20 квітня 1967 року в Великому театрі для Майї Плісецької (екранізований в 1969 і 1978 роках).

Зміст «Кармен-сюїти» в постановці Альберто Алонсо:

У центрі балету - трагічна доля циганки Кармен і полюбшого її солдата Хозе, якого Кармен залишає заради молодого Тореро.

Взаємовідносини героїв і загибель Кармен від руки Хозе зумовлені долею.

Таким чином, історія Кармен (у порівнянні з літературним першоджерелом і оперою Бізе) вирішена в символічному плані, що посилено єдністю місця дії (майданчик кориди)
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber