Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Шинель в Киеве

Шинель

Киев, 10 мая 2012 г, 19:00
Киівський академічний театр юного глядача Киівський академічний театр юного глядача
вул. Липська, 15/17
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Сценографія, музичне оформлення - Олег Мельничук Хореографія - Ольга Семешкіна Виставу веде - Микола Григоренко Мрія про шинель заповнює все єстество Акакія, засліплює його. Поки її не було, Акакій був творчою людиною, навіть з мертвих літер він створював свій прекрасний світ. Чорт увійшов в його душу разом з шинеллю. Акакій помер через те, що всю силу серця віддав шинелі, а коли втратив її, не мав для чого жити. Він зрадив СВІТ, яким жив, перетворився з людини на захоплену фантазіями істоту, так само, як і "суспільство споживачів", яке оточує його. Автор п’єси страждає фізично, спостерігаючи за тим, як вульгарність, воістину найсильніша помічниця Чорта, захоплює, спокушає, підкоряє і таки знищує в людях божественну іскру. Світ навколо Башмачкіна яскравий, сяючий, голосний. Вітрини, канделябри, музика, карети, жіноцтво, розкішні меблі... Царство Сатани, яке спокушає душу. Куди не поглянь - самі лише спокуси. Як їм не підкоритися? "Шинель" - фантастична історія про те, як знищується людське "Я". Жива душа переходить з людини у річ і вмирає у ній без сподівань на воскресіння. Тривалість вистави - 1 година 20 хвилинРекомендований вік - з 14 років

Заказать и купить билеты на Шинель можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Шинель в Киеве состоится 10 мая 2012 г, 19:00, Киівський академічний театр юного глядача.

Сценографія, музичне оформлення - Олег Мельничук

Хореографія - Ольга Семешкіна

Виставу веде - Микола Григоренко

Мрія про шинель заповнює все єстество Акакія, засліплює його. Поки її не було, Акакій був творчою людиною, навіть з мертвих літер він створював свій прекрасний світ. Чорт увійшов в його душу разом з шинеллю. Акакій помер через те, що всю силу серця віддав шинелі, а коли втратив її, не мав для чого жити. Він зрадив СВІТ, яким жив, перетворився з людини на захоплену фантазіями істоту, так само, як і "суспільство споживачів", яке оточує його.

Автор п’єси страждає фізично, спостерігаючи за тим, як вульгарність, воістину найсильніша помічниця Чорта, захоплює, спокушає, підкоряє і таки знищує в людях божественну іскру. Світ навколо Башмачкіна яскравий, сяючий, голосний. Вітрини, канделябри, музика, карети, жіноцтво, розкішні меблі... Царство Сатани, яке спокушає душу. Куди не поглянь - самі лише спокуси. Як їм не підкоритися?

"Шинель" - фантастична історія про те, як знищується людське "Я". Жива душа переходить з людини у річ і вмирає у ній без сподівань на воскресіння.

Тривалість вистави - 1 година 20 хвилин

Рекомендований вік - з 14 років

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber