Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Привид замку Кентервіль в Киеве

Привид замку Кентервіль

Киев, 30 мая 2012 г, 19:00
Киівський академічний театр юного глядача Киівський академічний театр юного глядача
вул. Липська, 15/17
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Режисер-постановник: Артур Артименьєв В ролях: Мирослава Филипович, Олександр Ярема, Олександр Вілков, Володимир Гладкий, Микола Данилюк, Костянтин Добровольський, Людмила Загорьска, Денис Кацуба, Марина Кукліна, Сергій Кучера, Ірина Лановенко, Володимир Плахов, Юрій Радіонов, Ирина Руденко, Олександр Рудько,Катерина Савенкова, Катерина Свириденко, Роман Лях, Павло Кільницький, Владислав Маматенко,Валерія Чайковська, Володимир Скорик Режисер-постановник Артур Артіменьєв Переклад - Артур Артіменьєв Переклад віршів - Олександр Вратарьов Лібретто - В'ячеслав Вербін Музика - Володимир Баскин Сценографія, костюми - Олег Татарінов Хореографія - Оксана Чала Заможний американець купує старовинний замок в Англії. Він має намір перетворити його на розважальній центр та віддати за придане для своє доньки. Місцеві мешканці попереджають його про те, що замок має недобру славу і що в там живе привид, який лякає всіх. Новий власник замку тільки насміхається з цих байок і пристрасно починає втілювати свій задум. Та привид все ж таки живе у Кентервільському замку, але він полонений і страшне прокляття не дає йому знайти спокій. Що допоможе змінити ситуацію на краще, холодний розрахунок та силенна сума грошей чи палке та чисте кохання?

Заказать и купить билеты на Привид замку Кентервіль можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Привид замку Кентервіль в Киеве состоится 30 мая 2012 г, 19:00, Киівський академічний театр юного глядача.

Режисер-постановник: Артур Артименьєв

Режисер-постановник Артур Артіменьєв

Переклад - Артур Артіменьєв

Переклад віршів - Олександр Вратарьов

Лібретто - В'ячеслав Вербін

Музика - Володимир Баскин

Сценографія, костюми - Олег Татарінов

Хореографія - Оксана Чала

Заможний американець купує старовинний замок в Англії. Він має намір перетворити його на розважальній центр та віддати за придане для своє доньки. Місцеві мешканці попереджають його про те, що замок має недобру славу і що в там живе привид, який лякає всіх. Новий власник замку тільки насміхається з цих байок і пристрасно починає втілювати свій задум. Та привид все ж таки живе у Кентервільському замку, але він полонений і страшне прокляття не дає йому знайти спокій. Що допоможе змінити ситуацію на краще, холодний розрахунок та силенна сума грошей чи палке та чисте кохання?

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber