Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Заморочене весілля в Киеве

Заморочене весілля

Киев, 21 мая 2012 г, 19:00
Киевский академический театр Колесо Киевский академический театр Колесо
Андріівський узвіз, 8
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Вистава «Заморочене весілля, або зніму чувіху з хатою» за п’єсою Михайла Зощенка, в перекладі та постановці Володимира Петранюка – керівника і режисера театру української традиції «Дзеркало».Дія вистави відбувається в Україну в 1960-ті роки, точніше на околиці Києва.Весь вихор подій вистави крутиться навколо двох друзів студентів – Остапа Забімбаного (актор Дмитро Сторчоус) та Мажора (Вадим Слівчак), які живуть скажемо так – не в достатку та ще й в гуртожитку.Всі свої проблеми вони мріють вирішити вдалим одруженням.Одному з них таланить, Остап, випадково, в трамваї знайомиться з буфетницею партійного VIP буфету - Ганжелою Цицюк (Юлія Шандро).Він вирішив, що Ганжела – це та золота жила, яка приведе його до багатства, великих змін та омріяної КВАРТИРИ.Вже після третього побачення пропонує їй одружитися, і на його радість, отримує згоду. Дізнавшись про несподіване бажання своєї доньки вийти заміж, голові сімейства Старому Цицюку (Роман Нагірний) та матері Цицючка (Альона Мазуренко-Сторчоус) не залишається нічого іншого, як організувати весілля.Свою пікантну ноту в проведенні весілля вносять куми москалі (кум – Олег Романченко та москалиха, дружина кума – Людмила Зінченко), особливо кума, яка не проти так пофліртувати з авантюрним нареченим.Та не все так гладко виходить, як планував Остап Забімбаний.Він бачив свою наречену лишень тричі, та й то вечором у пальто, шапочці і толком її не роздивився.Тепер перед бідолахою нареченим стоїть нелегке завдання серед гостей знайти свою «суджену».

Заказать и купить билеты на Заморочене весілля можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Заморочене весілля в Киеве состоится 21 мая 2012 г, 19:00, Киевский академический театр Колесо.

Вистава «Заморочене весілля, або зніму чувіху з хатою» за п’єсою Михайла Зощенка, в перекладі та постановці Володимира Петранюка – керівника і режисера театру української традиції «Дзеркало».

Дія вистави відбувається в Україну в 1960-ті роки, точніше на околиці Києва.

Весь вихор подій вистави крутиться навколо двох друзів студентів – Остапа Забімбаного (актор Дмитро Сторчоус) та Мажора (Вадим Слівчак), які живуть скажемо так – не в достатку та ще й в гуртожитку.

Всі свої проблеми вони мріють вирішити вдалим одруженням.

Одному з них таланить, Остап, випадково, в трамваї знайомиться з буфетницею партійного VIP буфету - Ганжелою Цицюк (Юлія Шандро).

Він вирішив, що Ганжела – це та золота жила, яка приведе його до багатства, великих змін та омріяної КВАРТИРИ.

Вже після третього побачення пропонує їй одружитися, і на його радість, отримує згоду. Дізнавшись про несподіване бажання своєї доньки вийти заміж, голові сімейства Старому Цицюку (Роман Нагірний) та матері Цицючка (Альона Мазуренко-Сторчоус) не залишається нічого іншого, як організувати весілля.

Свою пікантну ноту в проведенні весілля вносять куми москалі (кум – Олег Романченко та москалиха, дружина кума – Людмила Зінченко), особливо кума, яка не проти так пофліртувати з авантюрним нареченим.

Та не все так гладко виходить, як планував Остап Забімбаний.

Він бачив свою наречену лишень тричі, та й то вечором у пальто, шапочці і толком її не роздивився.

Тепер перед бідолахою нареченим стоїть нелегке завдання серед гостей знайти свою «суджену».

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber