Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Я наследник в Киеве

Я наследник

Киев, 01 июня 2012 г, 19:00
Национальный академический драматический театр им. Ивана Франко Национальный академический драматический театр им. Ивана Франко
пл. Івана Франка, 3
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Я, спадкоємецьКомедія на 2 дії Прем’єра відбулась 2 червня 2012 року Режисер-постановник та музичне оформлення – Олексій ЗубковСценографія та костюми – Федір Александрович Дійові особи та виконавці:Людовіко Рібера – Олексій ЗубковАмедео Сельчано – Дмитро ЧерновМаргарет – засл. арт. України Ірина Дворянин, засл. арт. України Інна КапіносАделі – Ірина Мельник, Анастасія ЧумаченкоДоротея Сельчано – засл. арт. України Валентина ІлляшенкоБіче – Віра Зінєвіч, Олена ФесуненкоЛоренцо Де Рікко – Олександр Логінов, нар. арт. України Олексій Петухов Виставу веде Ольга Василенко Ім’я італійського класика-комедіографа Едуардо Де Філіппо (1900-1984 р.р.) вряд чи потребує популяризації. Практично не існує в світі театру, який би не звертався до його творчості. І це цілком закономірно, адже, народившись у театральній родині, сам будучи актором, режисером і створивши свій власний театр, він досконально знав, відчував і розумів сценічне мистецтво. Нагадаємо лише декілька назв з величезної спадщини драматурга: «Неаполь – місто міліонерів», «Привиди», «Різдво в домі пана Купієло», і, ясна річ, «Філумена Мартурано» - яка для багатьох глядачів відома під назвою «Брак по-італійськи», за якою знято фільм за участю Софі Лорен і Марчелло Мастрояні. П’єса «Я, спадкоємець» - першопрочитання на українській сцені. Як і в багатьох творах Едуардо Де Філіппо, тут присутні блискучі діалоги, неординарні характери, які проявляються у парадоксальних життєвих ситуаціях. У п’єсі поєднуються комедійність і глибокий психологізм, який у свою чергу легко співіснує із буфонною яскравістю і гротескністю. Дія п’єси відбувається у родині адвоката Амедео Сельчано. Сталою традицією цієї сім’ї є заняття благодійністю, яке передається із покоління в покоління. В цьому вони вбачають своє вище призначення і сенс буття. Події розгортаються через декілька днів по смерті Проспера Рібери, який протягом 37 років мешкав в їхньому домі на правах члена родини і в той же час був своєрідним «хлопчиком для биття», якого кожен з членів родини використовував на свій манер. Колись давно, його самотнього і зубожілого, привів у дім батько адвоката, теж адвокат, просто з жалю… і Просперо лишився назавжди. Його смерть з одного боку спустошила кожного, а з іншого – звільнила від певних зобов’язань. Члени родини, віддавши данину покійному, навіть й уявити собі не могли, що все тільки розпочинається… До їхнього дому з’являється син дона Просперо – Людовіко, із повідомленням, що він є спадкоємцем свого батька, а успадковує він…

Заказать и купить билеты на Я наследник можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Я наследник в Киеве состоится 01 июня 2012 г, 19:00, Национальный академический драматический театр им. Ивана Франко.

Я, спадкоємець
Комедія на 2 дії

Прем’єра відбулась 2 червня 2012 року

Режисер-постановник та музичне оформлення – Олексій Зубков
Сценографія та костюми – Федір Александрович

Дійові особи та виконавці:
Людовіко Рібера – Олексій Зубков
Амедео Сельчано – Дмитро Чернов
Маргарет – засл. арт. України Ірина Дворянин, засл. арт. України Інна Капінос
Аделі – Ірина Мельник, Анастасія Чумаченко
Доротея Сельчано – засл. арт. України Валентина Ілляшенко
Біче – Віра Зінєвіч, Олена Фесуненко
Лоренцо Де Рікко – Олександр Логінов, нар. арт. України Олексій Петухов

Виставу веде Ольга Василенко

Ім’я італійського класика-комедіографа Едуардо Де Філіппо (1900-1984 р.р.) вряд чи потребує популяризації. Практично не існує в світі театру, який би не звертався до його творчості. І це цілком закономірно, адже, народившись у театральній родині, сам будучи актором, режисером і створивши свій власний театр, він досконально знав, відчував і розумів сценічне мистецтво.

Нагадаємо лише декілька назв з величезної спадщини драматурга: «Неаполь – місто міліонерів», «Привиди», «Різдво в домі пана Купієло», і, ясна річ, «Філумена Мартурано» - яка для багатьох глядачів відома під назвою «Брак по-італійськи», за якою знято фільм за участю Софі Лорен і Марчелло Мастрояні.

П’єса «Я, спадкоємець» - першопрочитання на українській сцені. Як і в багатьох творах Едуардо Де Філіппо, тут присутні блискучі діалоги, неординарні характери, які проявляються у парадоксальних життєвих ситуаціях. У п’єсі поєднуються комедійність і глибокий психологізм, який у свою чергу легко співіснує із буфонною яскравістю і гротескністю.

Дія п’єси відбувається у родині адвоката Амедео Сельчано. Сталою традицією цієї сім’ї є заняття благодійністю, яке передається із покоління в покоління. В цьому вони вбачають своє вище призначення і сенс буття. Події розгортаються через декілька днів по смерті Проспера Рібери, який протягом 37 років мешкав в їхньому домі на правах члена родини і в той же час був своєрідним «хлопчиком для биття», якого кожен з членів родини використовував на свій манер. Колись давно, його самотнього і зубожілого, привів у дім батько адвоката, теж адвокат, просто з жалю… і Просперо лишився назавжди. Його смерть з одного боку спустошила кожного, а з іншого – звільнила від певних зобов’язань. Члени родини, віддавши данину покійному, навіть й уявити собі не могли, що все тільки розпочинається… До їхнього дому з’являється син дона Просперо – Людовіко, із повідомленням, що він є спадкоємцем свого батька, а успадковує він…

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber