Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Возвращение блудного отца в Киеве

Возвращение блудного отца

Киев, 24 апреля 2012 г, 19:00
Киевский академический театр драмы и комедии на левом берегу Днепра Киевский академический театр драмы и комедии на левом берегу Днепра
пр. Броварской, 25
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Дія вистави відбувається в 70-і роки. У розпал веселощів з приводу ювілею Тетяни, самотньої жінки, яка сама виростила і виховала двох дітей, раптово повертається чоловік, був відсутній 17 років. Пропалений аферист через багато років вирішив повернутися в сім'ю для того, щоб поживитися за рахунок своїх родичів. Повернення «блудного батька» ставить мирне життя сімейства з ніг на голову, однак, чи зможе шахрай втілити в життя свій підступний план, коли на карту поставлені любов і довіру його власних дітей - ще питання.Заказать и купить билеты на Возвращение блудного отца можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Возвращение блудного отца в Киеве состоится 24 апреля 2012 г, 19:00, Киевский академический театр драмы и комедии на левом берегу Днепра.

Дія вистави відбувається в 70-і роки. У розпал веселощів з приводу ювілею Тетяни, самотньої жінки, яка сама виростила і виховала двох дітей, раптово повертається чоловік, був відсутній 17 років. Пропалений аферист через багато років вирішив повернутися в сім'ю для того, щоб поживитися за рахунок своїх родичів. Повернення «блудного батька» ставить мирне життя сімейства з ніг на голову, однак, чи зможе шахрай втілити в життя свій підступний план, коли на карту поставлені любов і довіру його власних дітей - ще питання.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber