Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Історія Кая та Герди в Киеве

Історія Кая та Герди

Киев, 27 мая 2012 г, 12:00
Киевский муниципальный академический театр оперы и балета для детей и юношества Киевский муниципальный академический театр оперы и балета для детей и юношества
ул. Межигорская, 2
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
  С.Баневич  ІСТОРІЯ КАЯ ТА ГЕРДИ Романтична опера для дітей на 2 діїЛібрето Т.Калініної за мотивами казки Г.К.Андерсена „Снігова королева” Опера «Історія Кая та Герди» – найвідоміший твір санкт-петербурзького композитора Сергія Баневича, написаний на чудове лібрето поетеси Тетяни Калініної за казкою Ганса Крістіана Андерсена «Снігова королева».Оперу було створено у 1979 році на замовлення Ленінградського театру опери та балету, і понад 20 років вона йшла на сцені знаменитої «Маріїнки», де за цей час було показано близько 200 вистав.«Історію Кая та Герди» С.Баневича Київська муніципальна опера поставила вперше в Україні.Знайома з дитинства історія двох підлітків ожила у яскравому, динамічному дійстві, яке вирізняється гармонією задумів режисера і сценографа, диригента, хормейстера та хореографа.Ця вистава зацікавить і школярів, і юнацьку аудиторію, адже доносить до глядачів будь-якого віку високу гуманістичну ідею андерсенівської казки, її філософський підтекст.Творці вистави переконують, що краса людської душі здатна здолати всі випробування, розтопити кригу байдужості й нелюбові – того зла, що вбиває все найкраще в людині.Саме силою своїх почуттів хоробра Герда – тендітна дівчинка із палким, добрим серцем – змогла здолати всі перешкоди та розвіяти крижані чари, і, розтопивши серце Кая, повернула його до тепла рідної домівки. Як епіграф на початку вистави звучить прекрасний хор:  «Пусть будет радость в каждом доме, Пусть будет счастье в каждом доме,Пусть будет память доброй, а не злой».

Заказать и купить билеты на Історія Кая та Герди можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Історія Кая та Герди в Киеве состоится 27 мая 2012 г, 12:00, Киевский муниципальный академический театр оперы и балета для детей и юношества.


 
С.Баневич
 
ІСТОРІЯ КАЯ ТА ГЕРДИ

Романтична опера для дітей на 2 дії

Лібрето Т.Калініної за мотивами казки Г.К.Андерсена „Снігова королева”

Опера «Історія Кая та Герди» – найвідоміший твір санкт-петербурзького композитора Сергія Баневича, написаний на чудове лібрето поетеси Тетяни Калініної за казкою Ганса Крістіана Андерсена «Снігова королева».

Оперу було створено у 1979 році на замовлення Ленінградського театру опери та балету, і понад 20 років вона йшла на сцені знаменитої «Маріїнки», де за цей час було показано близько 200 вистав.

«Історію Кая та Герди» С.Баневича Київська муніципальна опера поставила вперше в Україні.

Знайома з дитинства історія двох підлітків ожила у яскравому, динамічному дійстві, яке вирізняється гармонією задумів режисера і сценографа, диригента, хормейстера та хореографа.

Ця вистава зацікавить і школярів, і юнацьку аудиторію, адже доносить до глядачів будь-якого віку високу гуманістичну ідею андерсенівської казки, її філософський підтекст.

Творці вистави переконують, що краса людської душі здатна здолати всі випробування, розтопити кригу байдужості й нелюбові – того зла, що вбиває все найкраще в людині.

Саме силою своїх почуттів хоробра Герда – тендітна дівчинка із палким, добрим серцем – змогла здолати всі перешкоди та розвіяти крижані чари, і, розтопивши серце Кая, повернула його до тепла рідної домівки.

Як епіграф на початку вистави звучить прекрасний хор:
 
«Пусть будет радость в каждом доме,
Пусть будет счастье в каждом доме,
Пусть будет память доброй, а не злой».
Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber