Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Сільська честь. Кармен-сюіта в Киеве

Сільська честь. Кармен-сюіта

Киев, 11 мая 2012 г, 19:00
Национальный академический театр оперы и балета Украины имени Тараса Шевченко Национальный академический театр оперы и балета Украины имени Тараса Шевченко
вул. Володимирська, 50
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
«Алєко», «Кармен-сюїта» П. МасканьїКАРМЕН-СЮЇТА Балет на 1 дію Кармен-сюїта - одноактний балет на музику Жоржа Бізе в оркестровці Родіона Щедріна.Заснований на опері «Кармен», музичний матеріал який Щедріним істотно перекомпонуований, стислий і знов заранжований.За мотивами новели Проспера Меріме, що лягла в основу опери, лібрето балету написав його перший постановник, кубинський балетмейстер Альберто Алонсо. Вперше поставлено 1 серпня 1967 року в Національному балеті Куби (ісп. Ballet Nacional de Cuba, Гавана) балетмейстером Альберто Алонсо для Алісії Алонсо в ролі Кармен (екранізований в 1968, 1972 і 1973 роках) і 20 квітня 1967 року в Великому театрі для Майї Плісецької (екранізований в 1969 і 1978 роках). Зміст «Кармен-сюїти» в постановці Альберто Алонсо: У центрі балету - трагічна доля циганки Кармен і полюбшого її солдата Хозе, якого Кармен залишає заради молодого Тореро. Взаємовідносини героїв і загибель Кармен від руки Хозе зумовлені долею.Таким чином, історія Кармен (у порівнянні з літературним першоджерелом і оперою Бізе) вирішена в символічному плані, що посилено єдністю місця дії (майданчик кориди)

Заказать и купить билеты на Сільська честь. Кармен-сюіта можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Сільська честь. Кармен-сюіта в Киеве состоится 11 мая 2012 г, 19:00, Национальный академический театр оперы и балета Украины имени Тараса Шевченко.


«Алєко», «Кармен-сюїта»

П. Масканьї

КАРМЕН-СЮЇТА

Балет на 1 дію

Кармен-сюїта - одноактний балет на музику Жоржа Бізе в оркестровці Родіона Щедріна.

Заснований на опері «Кармен», музичний матеріал який Щедріним істотно перекомпонуований, стислий і знов заранжований.

За мотивами новели Проспера Меріме, що лягла в основу опери, лібрето балету написав його перший постановник, кубинський балетмейстер Альберто Алонсо.

Вперше поставлено 1 серпня 1967 року в Національному балеті Куби (ісп. Ballet Nacional de Cuba, Гавана) балетмейстером Альберто Алонсо для Алісії Алонсо в ролі Кармен (екранізований в 1968, 1972 і 1973 роках) і 20 квітня 1967 року в Великому театрі для Майї Плісецької (екранізований в 1969 і 1978 роках).

Зміст «Кармен-сюїти» в постановці Альберто Алонсо:

У центрі балету - трагічна доля циганки Кармен і полюбшого її солдата Хозе, якого Кармен залишає заради молодого Тореро.

Взаємовідносини героїв і загибель Кармен від руки Хозе зумовлені долею.

Таким чином, історія Кармен (у порівнянні з літературним першоджерелом і оперою Бізе) вирішена в символічному плані, що посилено єдністю місця дії (майданчик кориди)
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber